Viskózové koberce

Tyto koberce vyrobené z přírodních vláken jsou na webu TrendCarpet dostupné v mnoha kusech.

Viskózové koberce jsou známé díky velkému pohodlí, které je dáno měkkými vlákny umělého hedvábí, která jsou do koberců vkládána. Koberce jsou nabízeny v jasných barvách a s pozoruhodnými vzory, které pozvednou výzdobu každého domova. I když někteří aranžéři používají viskózové koberce jako nástěnné ozdoby, vy si můžete hrát se vzory a barvami a vybrat si ten pravý z největší kolekce viskózových koberců na webu TrendCarpet.

Číst víceZavřít
+ VíceZobrazit méně
Barva
Délka
Šířka
Typ
Velikost
Místnost
Tvar
Styl
Cena
Seřadit podle

Aktuální filtry:

Vymazat vše

Tyto koberce se snadné udržují, protože nepouští vlákna jako jiné levné viskózové koberce. Společnost TrendCarpet nakupuje prémiové viskózové koberce od špičkových výrobců a přináší vám je za ty nejlepší ceny, mnohem lepší než na trzích. Hledáte viskózový koberec s určitým vzorem nebo barvou? Projděte si naši kolekci, která si vás svou krásou určitě získá. 

 

Pokud chcete získat rychlé doručení a možnost snadného vrácení nebo výměny, objednávejte ještě teď! Nabízíme také 14denní záruku na vrácení peněz u všech našich produktů. 

Koberce

TC Home

Zákaznický servis

Informace

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Français (Suisse)Magyar (Hungary)