Koberce na schodiště

Ať už je vaše schodiště z jakéhokoli materiálu, tvrdého dřeva nebo laminátu, mělo by být zakryto vhodným

schodišťovým kobercem, který se snadno udržuje, snadno pokládá a zabrání možným uklouznutím, zejména na dřevěných schodištích. Schodišťové běhouny na webu TrendCarpet jsou ideální pro domácnosti s dětmi nebo domácími mazlíčky. Můžete doma chodit bosí a nemusíte se bát o vaše nejmenší ani o domácí zvířata.

Číst víceZavřít
Barva
Cena
Seřadit podle

Aktuální filtry:

Vymazat vše

Vzali jste tyto faktory v úvahu při nákupu svého dokonalého schodišťového koberce?

Společnost TrendCarpet je tady od toho, aby vám přinesla dokonalé schodišťové koberce, které se budou hodit ke stylu a výzdobě vaší domácnosti. Dbejte na to, aby barevné schéma ladilo se stěnami a celkovým laděním prostoru. Zvolte jemnější odstín. Všechny schodišťové koberce na webu TrendCarpet lze prát a jsou odolné proti lehkým skvrnám. Pokud vám jde o tloušťku schodišťového koberce, přečtěte si jejich specifikace a vyberte si takový, který má optimální tloušťku nebo délku vlasu podle vašich potřeb. 

Na kvalitě záleží

Jelikož schodiště jsou prostory s velkým pohybem, je nutné, aby schodišťový koberec byl v nejvyšší kvalitě. Koberec by měl být velmi odolný a dostatečně měkký, aby odolal zatížení. Schodišťové nášlapy vybírejte s ohledem na kvalitu, abyste je nemuseli za několik let vyměňovat. 

Koberce

TC Home

Zákaznický servis

Informace

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Français (Suisse)Magyar (Hungary)