Konopné koberce a jutové koberce

Juta je silná, svěží a dostupná. Tyto vlastnosti ji předurčují k výrobě trvanlivých koberců.

Nejlepší jutová vlákna se pěstují v Bangladéši, odkud se dovážejí. Naše jutové koberce jsou vyráběny ze 100% přírodních vláken vykupovaných na indickém subkontinentu. Koberce, které jsou z těchto zlatavých vláken vyráběny, mají přirozený objem a zemitost, což jsou u koberců vyhledávané kvality.

Číst víceZavřít
+ VíceZobrazit méně
Barva
Délka
Šířka
Typ
Velikost
Místnost
Tvar
Styl
Cena
Seřadit podle

Aktuální filtry:

Vymazat vše

Nejlepší konopí z organických zdrojů

Naše konopné koberce jsou vyráběny ze 100% přírodního konopného vlákna z organických zdrojů. Konopné koberce také mají přirozené antibakteriální vlastnosti a vysokou odolnost proti oděru. Vlákna mají malý obsah ligninu, díky kterému jsou měkčí a pružnější.

Koberce jsou navrhovány tak, aby byly univerzální a měly dlouhou životnost

Konopí je z hlediska životního prostředí nejvíce životaschopné vlákno, protože rostliny k růstu potřebují minimum vody. Koberce jsou vyráběny z vláken a obvykle se nebarví, ale někdy jsou tónované, aby byly všestranně použitelné. Díky tomu jsou vhodné v mnoha různých prostředích. 

Prodáváme také kusové koberce a běhouny tkané ze směsí materiálů, například konopí a kůže, nebo juta a bavlna. To umožňuje kombinovat ty nejlepší vlastnosti obou materiálů a nabízet zákazníkům vkusné a trvanlivé koberce.

Koberce

TC Home

Zákaznický servis

Informace

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Français (Suisse)Magyar (Hungary)