Zebří Kůže

V této skupině produktů najdete všechny kůže zebry Trendcarpet (kravská kůže s autentickým vzorem zebry). Pokud chcete vidět celý široký sortiment kravských kůží Trendcarpet, najdete je pod záložkou 'Kravské kůže' v horním menu, nebo v levém menu pod Kravské kůže - Černobílé a Kravské kůže - Hnědobílé a Exotické.

Kůže zebry - jak vznikají...

Kůže zebry Trendcarpet jsou původně přírodní bílé kravské kůže, na které je aplikován autentický černobílý vzor zebry. Koberce zebra získávají opravdu autentický vzhled také díky tomu, že jsou skutečnou zvířecí kůží s velmi podobnou formou jako pravá zebra. Kůže zebra je o něco dražší než obyčejná kravská kůže, díky vyššímu množství práce, které vyžaduje. Nicméně Trendcarpet objednává přímo z Jižní Ameriky, kde jsou nejkrásnější a nejvýhodnější kravské kůže, a proto můžeme udržet velmi nízké ceny naše kůže zebra.

+ VíceZobrazit méně
Barva
Typ
Styl
Cena
Seřadit podle

Aktuální filtry:

Vymazat vše

Koberce

TC Home

Zákaznický servis

Informace

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Français (Suisse)Magyar (Hungary)