Tyrkysové koberce

Na webu TrendCarpet najdete koberce všech barev a designů. Naše tyrkysová řada je velmi žádaná.

Pokud jde o tyrkysovou barvu, je to jedna z nejvíce uklidňujících barev, která vaší domácnosti dodá estetický rozměr. Tato barva je velmi krásnou kombinací modré a zelené v poměru 70 % modré a 30 % zelené. 

Číst víceZavřít
+ VíceZobrazit méně
Barva
Délka
Šířka
Typ
Velikost
Místnost
Tvar
Styl
Cena
Seřadit podle

Aktuální filtry:

Vymazat vše

Jde o ideální volbu do obývacích pokojů, ložnic a koupelen. To nejlepší na těchto kobercích je, že tato barva okamžitě osvěží své okolí. Můžete je položit na kterékoli místo v domě podle vlastních požadavků. Lidé s klidnou povahou tyto koberce budou milovat, protože budou dobře doplňovat jejich osobnost a dodají domovu klid. 

Tyrkysové koberce dodávané společností TrendCarpet jsou nejlepší ve své třídě. Máme také tradiční ručně tkané kousky, které jsou autentické v nejvlastnějšími smyslu tohoto slova. Kromě toho se může lišit design a vlákna použitá u koberců. Nakupování koberců online je na webu TrendCarpet snadné. Pokud si chcete dopřát rychlé doručení a možnost snadného vrácení nebo výměny zakoupeného zboží, objednejte si ještě teď a těšte se, jak svůj domov stylově přetvoříte.

Koberce

TC Home

Zákaznický servis

Informace

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Français (Suisse)Magyar (Hungary)