Podmínky a pravidla

Ceny

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 

Možnosti platby

Debetní/kreditní karta (VISA, MasterCard, American Express)

Ve spolupráci s karetními platebními systémy Nets jsou všechny transakce prováděny pomocí nového bezpečnostního standardu 3D-Secure. Veškeré informace jsou šifrovány pomocí SSL – 128 bitů a jsou 100% bezpečné. Peníze jsou rezervovány na vašem účtu do 24 hodin od zadání objednávky.

Debetní/kreditní karta (Switch, Maestro and Solo)

Pokud používáte karty Switch, Maestro nebo Solo, je pro vás nakupování u Trendcarpet snadné.  V pokladně vyberete jako platební alternativu PayPal a budete bezpečně přesměrováni do jejich platebního okna. Klikněte na „pokračovat“, v levé části stránky, a dostanete se k bankovním alternativám a alternativám kreditních karet PayPal. Zaškrtněte kartu, kterou chcete použít, a zadejte své údaje. Bezpečnostní systém PayPal zajišťuje 100% zabezpečení vašich osobních údajů a platba se provede na náš účet PayPal současně s dokončením platby.

PayPal

Služba PayPal má dnes více než 150 milionů uživatelů, a pokud jste jedním z nich, můžete nakupovat s využitím svého účtu PayPal. V pokladně vyberete PayPal jako alternativu platby a budete bezpečně a snadno přesměrováni do platebního okna PayPal. Pokud účet PayPal nemáte, ale chtěli byste si ho pořídit, můžete si přečíst více na adrese www.paypal.com.

 

Dodání (doprava zdarma v rámci EU)

GLS – Standardní doručení v rámci EU

Doprava zdarma v rámci EU

Standardní zásilky jsou doručovány v pracovní dny mezi 9.00 a 18.00 hodinou. Doručení na vámi uvedenou adresu. Doba dodání 2-4 pracovní dny.

 

Vrácení zboží

Při zasílání koberce zpět nás musíte nejprve kontaktovat, abychom vám e-mailem zaslali potvrzení o odeslání. Je vaší odpovědností, že koberec dorazí v nepoškozeném a nepoužitém stavu. Ujistěte se, že je koberec dobře zabalen.

Naší ambicí je, aby všichni naši zákazníci byli s koberci, které si u nás objednali, naprosto spokojeni. Zajišťujeme bezpečnou přepravu zpět prostřednictvím společnosti GLS. Při vrácení vám bude na účet připsána částka ze stejné karty nebo bankovního účtu, který jste použili při nákupu.

 

14denní záruka vrácení peněz

Jako soukromá osoba (nikoliv firmy) máte 14denní záruku vrácení peněz. Svůj koberec můžete vrátit tak, že nám to oznámíte do 14 dnů od doručení objednávky, a jakmile vaše vrácení obdržíme a zpracujeme, dostanete peníze zpět.

Vrácení však není možné u speciálně objednaných velikostí.

Koberec musíte zabalit stejným způsobem, jakým jste jej obdrželi. Podrobnější informace naleznete v části „Vrácení“.

Nabízíme bezplatné vrácení všech objednávek v rámci EU a Velké Británie, abychom zajistili, že naši zákazníci budou se svým nákupem stoprocentně spokojeni. Podrobnější informace naleznete v části „Vrácení“.

 

Kontaktní údaje

Cama-Gruppen AB, Exportgatan 28, 422 46 Hisings Backa, Švédsko. Telefon: +46 31-320 22 00. K dispozici od 9:00 do 15:00 hodin (středoevropského času). Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Identifikační číslo společnosti je 556768-1035. DIČ je: SE556768103501.

Dotazy

Uvítáme dotazy a názory týkající se našich zásad ochrany osobních údajů. Obraťte se prosím na zákaznický servis prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Koberce

TC Home

Zákaznický servis

Informace

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Français (Suisse)Magyar (Hungary)