Dveřní rohože

V Trendcarpetu chápeme důležitost prvního dojmu. Naše dveřní rohože jsou navrženy nejen k

udržení vašeho domova čistým, ale také k stylovému přivítání vašich hostů. Od klasických po moderní designy nabízíme široký výběr dveřních rohoží, které se hodí do každého domova a každého stylu.

Číst víceZavřít
+ VíceZobrazit méně
Barva
Délka
Šířka
Místnost
Cena
Seřadit podle

Aktuální filtry:

Vymazat vše

Proč si vybrat dveřní rohož?

Dveřní rohož je vaší první obrannou linií proti nečistotám a vlhkosti vnikajícím do vašeho domova. Ale nejde jen o funkčnost; dobře zvolená dveřní rohož může také zlepšit estetiku vaší předsíně. V Trendcarpet nabízíme dveřní rohože z různých materiálů a vzorů, všechny snadno udržovatelné a odolné.

Jaké barvy se hodí k dveřním rohožím?

Výběr správné barvy pro vaši dveřní rohož může odrážet váš styl a doplňovat dekor vašeho domova. Neutrální barvy jako šedá, černá a béžová jsou vždy bezpečnou volbou, která se snadno hodí do většiny interiérů. Pro ty, kteří chtějí udělat prohlášení, nabízíme také dveřní rohože v odvážných barvách a nápadných vzorech, které mohou zvýšit každý vstupní prostor.

Koberce

TC Home

Zákaznický servis

Informace

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Français (Suisse)Magyar (Hungary)