Venkovní koberce

Vítejte v oáze stylu a pohodlí ve vašem venkovním prostoru s venkovními koberci od Trendcarpet! Naše exkluzivní kolekce venkovních koberců spojuje funkčnost s designem, přinášejíc vám nejen trvanlivost, ale i nezaměnitelný vzhled do vašich exteriérových prostor. S našimi koberci vyrobenými z odolných materiálů se můžete těšit na každodenní radosti venku bez obav o jejich stav. Oživte svůj exteriér s Trendcarpet a dopřejte si stylový a pohodlný prostor pod širým nebem. Objednejte ještě dnes a přiveďte do své zahrady, terasy nebo balkonu něco výjimečného.

+ VíceZobrazit méně
Barva
Délka
Šířka
Typ
Velikost
Místnost
Tvar
Styl
Cena
Seřadit podle

Aktuální filtry:

Vymazat vše

Koberce pro venkovní použití

Naše venkovní koberce jsou k dispozici ve stovkách designů, od koberců vhodných pro terasu až po balkon.

Ať už hledáte kulatý venkovní koberec pro výrazný prvek venku nebo rovný koberec ve formě běhounu, na Trendcarpet naleznete to, co hledáte. Výhodou těchto typů koberců je, že si můžete vybrat, zda je chcete mít uvnitř nebo venku; plní svou funkci v obou prostředích. Venku se materiál bude hřát pod vašimi nohama, když na něj stanete. Budete cítit, jak se vlákna v nitích změkčují kolem vašich nohou, poskytujíce vám útulný pocit. Zní to lákavěji než stání na chladné betonové podlaze bez ponožek, že ano?

Rychlé dodání - široký výběr

Můžete si koberci klidně vzít i dovnitř, zatřepat jej a přemístit do domova, abyste znovu pocítili atmosféru nového koberce ve vašem prostoru. Pokud si zakoupíte venkovní koberec z plastu, je také mimořádně snadné odstranit špínu a nečistoty.

Koberce

TC Home

Zákaznický servis

Informace

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Français (Suisse)Magyar (Hungary)