Závěsy

Objevte naši nabídku závěsů v Trendcarpet, pečlivě vybranou, aby zlepšila estetiku vašeho domova. Naše kolekce nabízí různorodost stylů, barev a materiálů, aby uspokojila každý vkus a potřebu.

Kde se hodí různé závěsy?

Závěsy jsou univerzální a mohou proměnit jakýkoliv prostor, ať už jde o útulnou ložnici, živý obývací pokoj nebo formální jídelnu. Přidávají eleganci a mohou také sloužit praktickým účelům, jako je kontrola světla a soukromí.

+ VíceZobrazit méně
Barva
Délka
Šířka
Cena
Seřadit podle

Aktuální filtry:

Vymazat vše

Kupte závěsy online

V Trendcarpet vám usnadňujeme nákup ideálních závěsů pro váš domov online. S širokým výběrem a podrobnými popisy můžete nakupovat pohodlně z domova, a zajistit si tak správnou volbu pro vaše interiéry.

Jaké jsou výhody závěsů?

Závěsy nejsou jen dekorativní prvky; zlepšují akustiku místnosti, poskytují izolaci, nabízejí soukromí a mohou být významným faktorem v úspoře energie snížením ztráty tepla v zimě a zisku tepla v létě.

Koberce

TC Home

Zákaznický servis

Informace

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Français (Suisse)Magyar (Hungary)