Největší výběr koberců z hovězí kůže v Evropě. Nakupujte vysoce kvalitní koberce z hovězí kůže zde.

Hledáte exkluzivní koberec jako ozdobu svého domova? Pokud ano, 

máme pro váš tu správnou volbu – pravou hovězí kůži.

Společnost Trendcarpet byla založena v roce 2008 a od té doby se také začala specializovat na koberce z hovězí kůže. Úzce spolupracujeme s několika agenty, nakupujeme velká množství a z toho důvodu můžeme ceny hovězích kůží držet nízko, a proto vám dnes můžeme nabídnout hovězí kůže za nejlepší ceny. Podívejte se na naši nabídku hovězích kůží ve dvou největších kategoriích produktů: Hovězí kůže – hnědobílé a exotické, a Hovězí kůže – černobílé.

Koberce z hovězí kůže nejvyšší kvality

Když si objednáte hovězí kůži od společnosti Trendcarpet, získáte naprosto jedinečný koberec, protože každá hovězí kůže je jedinečná, žádné dvě kůže nevypadají stejně, pokud jde o jejich krásné vzory.

Klademe velký důraz na kvalitu každé hovězí kůže, které přivážíme z Brazílie a Argentiny, kdy jsou hovězí kůže nejkrásnější a v nejvyšší kvalitě. Všechny hovězí kůže prochází pečlivým zpracováním, aby byly trvanlivé a bez zápachu. Všechny hovězí kůže fotografujeme a vy dostanete přesně tu kůži, kterou vidíte na fotografiích. Jelikož pořizujeme šest nebo sedm snímků každé kůže, můžete si jejich vysokou kvalitu prohlédnout z mnoha různých úhlů.

Číst víceZavřít
+ VíceZobrazit méně
Barva
Typ
Styl
Seřadit podle

Aktuální filtry:

Vymazat vše