Sisalové koberce

Koberce se stávají spojovacím prvkem výzdoby domácnosti. Na různorodém trhu s koberci si koberce

z přírodních vláken vydobyly prominentní postavení. Svět se stále více a více zajímá o ochranu životního prostředí a do svých každodenních zvyků zavádí návyky, které jsou k životnímu prostředí šetrné. Tento návyk je také nezbytnou součástí způsobu, jakým si zařizujeme a zdobíme své domovy. Ve společnosti Trendcarpet najdete exkluzivní ručně tkané koberce vyrobené z přírodního vlákna, sisalu. Koberce jsou vyrobené ze 100% sisalu s podkladem z přírodního latexu a bavlněnou obrubou. Tyto koberce ideálně doplňují domy lidí, kteří ocení krásnou řemeslnou práci, ale nechtějí slevit, pokud jde o udržitelnost produktů, které vlastní. 

Číst víceZavřít
+ VíceZobrazit méně
Barva
Délka
Šířka
Typ
Velikost
Místnost
Tvar
Styl
Cena
Seřadit podle

Aktuální filtry:

Vymazat vše

Ten správný koberec si můžete vybrat z nabídky různých sisalových koberců na webu Trendcarpet, kde máte na výběr z četných barev, jako je béžová, oranžová, tmavě modrá, kávová a mnoha dalších. Můžete také vybírat z mnoha velikostí podle toho, kam chcete koberec umístit. Nabízíme bezplatné doručení a vrácení spolu se 14denní zárukou vrácení peněz. Pokud objednávku podáte do 15:00, zajistíme vám expedici zboží ještě v tentýž den. Proto si tyto odolné sisalové koberce objednejte ještě dnes. 

Koberce

TC Home

Zákaznický servis

Informace

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Français (Suisse)Magyar (Hungary)