Patchworkové koberce

Patchworkové koberce se vyrábí z několika 30-90 let starých tureckých koberců, jejichž kousky se vyperou,

opraví a sešijí dohromady do podlahové dekorace, která se nazývá patchwork. Výrobce pro společnost Trendcarpet v Istanbulu cestuje po Turecku a kupuje staré koberce od obchodníků v malých vesnicích a regionech. Koberce jsou odvezeny do prádelny, kde se vyčistí, a potom jsou předány na opravu, kde se o ně postarají, opraví je a zesílí. Zde jsou také malé kousky koberců spojovány, aby vytvořily nový koberec, patchwork. Koberec potom prochází závěrečným napínáním. Koberce jsou umístěny na různě velké stoly a opatrně napínány, z rohu do rohu a ze strany na stranu, aby získaly pravidelný obdélníkový tvar.

Okamžité dodání všech patchworkových koberců na Trendcarpet.cz.

Všechny patchworkové koberce jsou vyráběny ručně a mají tu nejlepší kvalitu. Všechny koberce jsou dostupné ve skladu společnosti Trendcarpet a objednávky podané do 14:00 jsou expedovány ještě tentýž den.

Číst víceZavřít
+ VíceZobrazit méně
Barva
Délka
Šířka
Typ
Velikost
Místnost
Tvar
Styl
Cena
Seřadit podle

Aktuální filtry:

Vymazat vše

Vítejte ve světě Patchwork koberců, kde se historie setkává s moderním designem a každý kus vypráví svůj vlastní příběh. V Trendcarpet jsme pro vás připravili exkluzivní kolekci Patchwork koberců, které nejsou pouze podlahovým krytem, ale také uměleckým dílem, které přidává vášmu domovu stylový a autentický dotek.

Naše Patchwork koberce jsou vytvořeny z několika 30-90 let starých tureckých koberců. Jejich jednotlivé části jsou pečlivě vyprány, opraveny a propleteny, aby vytvořily unikátní Patchwork kousek. Výrobci Trendcarpet cestují po celé Turecko, aby vyhledali vintage koberce od obchodníků v malých vesnicích a regionech. Každý Patchwork kousek prochází procesem čištění, opravy a posílení, aby byl nejen krásný, ale také odolný.

Rychlé doručení - nejlepší kvalita

Nejoblíbenější a nejkrásnější Patchwork koberce v současné době jsou ty z kelimů a tzv. přebarvených koberců (overdyed). Kelimy z Turecka jsou známé svým specifickým vzorem, který přichází v diamantovém, květinovém a schodišťovém designu. Přebarvené Patchwork koberce jsou vytvořeny z vintage koberců, které dostávají nový život pomocí přírodních rostlinných barev, od výrazných po jemnější odstíny.

V Trendcarpet jsme tu, abychom vám představili svět Patchwork koberců a pomohli vám vybrat ten správný kus pro váš domov. Sjednoťte krásu, historii a moderní styl s našimi Patchwork koberci. "S námi v Trendcarpet nezískáte pouze podlahový kryt, ale také umělecký kousek, který přinese do vašeho domova styl a eleganci.

Koberce

TC Home

Zákaznický servis

Informace

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Français (Suisse)Magyar (Hungary)