Afghánské koberce

Koberce jsou nabízeny v mnoha typech a designech a jsou dostupné v různých online obchodech

s afghánskými koberci. Velmi tradiční a regionální typ koberce je afghánský koberec, který se objevil na afghánském venkově. Hlavní výhodou toho, že si pořídíte afghánský koberec do svého domu, je to, že jsou vyráběné kompletně ručně a tkají je místní Afghánci. Tyto koberce se objevily během afghánských válek, a proto jsou často označovány jako afghánské válečné koberce. 

Číst víceZavřít
+ VíceZobrazit méně
Barva
Délka
Šířka
Typ
Velikost
Místnost
Tvar
Styl
Cena
Seřadit podle

Aktuální filtry:

Vymazat vše

V primitivních dobách byly tyto koberce tkané v některých částech Afghánistánu, ale dnes je tkají také afghánští uprchlíci v Pákistánu. Po afghánských kobercích různých typů existuje obrovská poptávka po celém světě. Hlavním důvodem, proč většina dnešních lidí blázní po autentických afghánských ručně vyráběných kobercích, je to, že jsou vyráběné kompletně ručně. Společnost Trendcarpet je přední značkou na trhu s celoplošnými a kusovými koberci. 

 

V našem online obchodě je velký výběr z mnoha celoplošných a kusových koberců různých typů. Společnost Trendcarpet dodává ty nejlepší afghánské koberce v Londýně. Koberce od společnosti Trendcarpet jsou dodávány v mnoha různých barvách. Můžete si vybrat ze zlatých, červených nebo mnoha dalších afghánských koberců živých a sytých barev. Mnoho možností se také nabízí, pokud jde o výběr vláken, z nichž nejobvyklejší jsou afghánské vlněné koberce. 

 

Pravé afghánské koberce jsou naprosto autentické, a proto je velmi těžké narazit na obchod s afghánskými koberci. My vám situaci zjednodušujeme, protože máme na prodej velký výběr afghánských koberců, které dodáváme do mnoha zemí na světě. Kvalita afghánských ručně vyráběných koberců dodávaných společností Trendcarpet je vždy vysoká, protože jsou nám dodávány přímo od afghánských tkalců. Dodávky jsou také vždy včasné a informace o dodání si můžete zkontrolovat na našich stránkách. 

Koberce

TC Home

Zákaznický servis

Informace

SvenskaNorskSuomiDanskEnglishDeutschDeutsch (Österreich)NederlandsNederlands (België)FrançaisFrançais (Belgique)EspañolItalianoPolskiČeskýEnglish/EUDeutsch (Schweiz)Français (Suisse)Magyar (Hungary)